Kontakti in uradne ure

Kontakti in uradne ure

Pokličite nas ali nam pišite. Z veseljem vam bomo odgovorili.

Kontakt

Javni zavod Triglavski narodni park

Ljubljanska cesta 27
4260 BLED

 

E-pošta:                    triglavski-narodni-park@tnp.gov.si
Tel.:      +386(0)4 / 578 02 00
Faks:    +386(0)4 / 578 02 01

  

Transakcijski račun: 01100-6030254226
Matična številka: 5163846
Davčna številka: SI79422837, smo davčni zavezanec

ISSN številka: ISSN 2784-6725

Uradne ure

Od ponedeljka do četrtka od 9.00 do 14.00

Ob petkih od 9.00 do 13.00

  • oziroma po vnaprejšnem dogovoru na sedežu Javnega zavoda Triglavski narodni park.     

Direktor, tajništvo

 

DIREKTOR

 

TAJNIŠTVO

dr. Tit Potočnik  

Mateja Repe 
Tel.: 04 5780 200  
Faks:  04 5780 201

E-naslov: triglavski-narodni-park@tnp.gov.si 

 

 

 

Strokovna služba

VODJA SLUŽBE

   

 

mag. Igor Zakotnik

Tel.: 04 5780 220
E-naslov: igor.zakotnik@tnp.gov.si
   

 

ODDELEK ZA TRAJNOSTNI RAZVOJ

 

 

VODJA ODDELKA

 

   

Davorin Koren
Tel.: 05 3891 075
E-naslov: davorin.koren@tnp.gov.si

  Alenka Mencinger
Tel.: 04 5780 223
E-naslov: alenka.mencinger@tnp.gov.si
   

 

Renata Cerkovnik
Tel.: 04 5780 241
E-naslov: renata.cerkovnik@tnp.gov.si


 

ODDELEK ZA PROSTOR

 

 

VODJA ODDELKA

 

   

Aleš Zdešar
Tel.: 04 5780 238
E-naslov: ales.zdesar@tnp.gov.si

  Katja Gregorčič
Tel.: 04 5780 234
E-naslov: katja.gregoric@tnp.gov.si
     

 

ODDELEK ZA VARSTVO NARAVE

 

 

VODJA ODDELKA

 

   
Andrej Arih
Tel.: 04 5780 244
E-naslov: andrej.arih@tnp.gov.si
 

mag. Tanja Menegalija
Tel.: 04 5780 225
E-naslov: tanja.menegalija@tnp.gov.si


 

PODROČJE KULTURNE DEDIŠČINE

 

 

Tina Komac

Tel.: 04 5780 203
E-naslov: tina.komac@tnp.gov.si

   

 

KARTOGRAFIJA, PREDKUPNA PRAVICA

 

 

Gregor Vidmar 

Tel.: 04 5780 209
E-naslov: gregor.vidmar@tnp.gov.si 

 

   

 

Informacijsko izobraževalna služba

VODJA SLUŽBE

 

 

Majda Odar
Tel.: 04 5780 245
E-naslov: majda.odar@tnp.gov.si
   

 

PROMOCIJA IN TRŽENJE

 

 

Mojca Smolej
Tel.: 04 5780 226
E-naslov: mojca.smolej@tnp.gov.si
   

 


 

OKOLJSKA VZGOJA

 

 

Mojca Pintar
Tel.: 04 5780 206
E-naslov: mojca.pintar@tnp.gov.si
   

 


 

INFORMACIJSKO SREDIŠČE TRIGLAVSKA ROŽA BLED

 

 

    KONTAKT

Ljubljanska cesta 27
4260 Bled


Tel.: 04 5780 205

E- naslov: info.trb@tnp.gov.si
 

  Majda Odar
Tel.: 04 5780 245
E- naslov: majda.odar@tnp.gov.si

 


 

CENTER TRIGLAVSKEGA NARODNEGA PARKA BOHINJ

 

 

    VODJA
Stara Fužina 37-38
4265 Bohinjsko jezero
info.bohinjka@tnp.gov.si
Tel.: 04 5780 240
 

Ana Marija Kunstelj
Tel.: 04 5780 241 ali 04 5780 240
E- naslov: ana.kunstelj@tnp.gov.si

 


 

INFORMACIJSKO IZOBRAŽEVALNO SREDIŠČE DOM TRENTA

 

 

    VODJA

Na Logu, Trenta
5232 Soča
dom-tnp.trenta@tnp.gov.si
Tel.: 05 3889 330

Mob.: 041 759 089

 

Marko Pretner
Tel.:
05 9 334 311
E- naslov: marko.pretner@tnp.gov.si

 


 

Naravovarstvena nadzorna služba ter varstvo prostoživečih živali ter upravljanje divjadi v LPN Triglav

VODJA SLUŽBE

 

 

Sašo Hrovat
Tel.: 04 5780 219
E-naslov: saso.hrovat@tnp.gov.si
  Marjeta Albinini
Tel.: 05 3891 076 (pisarna Kobarid)
E-naslov: marjeta.albinini@tnp.gov.si

NARAVOVARSTVENI ODDELEK KRANJSKA GORA

 

 

VODJA ODDELKA    
Radko Legat
Tel.: 041 462 906
E-naslov: radko.legat@tnp.gov.si
 

Jernej Legat
Tel.: 041 462 907
E-naslov: jernej.legat@tnp.gov.si

Anton Štular
Tel.: 041 462 896
E-naslov: anton.stular@tnp.gov.si

Valentin Štular
Tel.: 041 462 882
E-naslov: valentin.stular@tnp.gov.si


NARAVOVARSTVENI ODDELEK POKLJUKA - MEŽAKLA

 

 

VODJA ODDELKA    
Žiga Marenk
Tel.: 041 462 842
E-naslov: ziga.marenk@tnp.gov.si
 

Aleš Žemva
Tel.: 041 462 912
E-naslov: ales.zemva@tnp.gov.si

Florijan Tišler
Tel.: 041 462 849
E-naslov: florijan.tisler@tnp.gov.si

Franci Tišler
Tel.: 041 462 871
E-naslov: franci.tisler@tnp.gov.si


NARAVOVARSTVENI ODDELEK BOHINJ

 

 

VODJA ODDELKA    
Peter Belhar
Tel.: 041 462 913
E-naslov: peter.belhar@tnp.gov.si
 

Janez Grašič
Tel.: 041 462 876
E-naslov: janez.grasic@tnp.gov.si

Boštjan Podgornik
Tel.: 041 462 872
E-naslov: bostjan.podgornik@tnp.gov.si

Franci Štros
Tel.: 041 462 911
E-naslov: franci.stros@tnp.gov.si

Ales Zadnikar
Tel.: 041 462 908
E-naslov: ales.zadnikar@tnp.gov.si


NARAVOVARSTVENI ODDELEK POSOČJE

 

 

VODJA ODDELKA    
Gorazd Kutin
Tel.: 041 462 921
E-naslov: gorazd.kutin@tnp.gov.si
  Dean Kovač
Tel.: 041 462 858
E-naslov: dean.kovac@tnp.gov.si

 

Skupna splošna služba

VODJA SLUŽBE

 

 

mag. Špela Stojan
Tel.: 04 5780 227
E-naslov: spela.stojan@tnp.gov.si
   

 


 

ADMINISTRATIVNE IN SPLOŠNE ZADEVE  

 

Mateja Repe 
Tel.: 04 5780 200
E-naslov: triglavski-narodni-park@tnp.gov.si
   

ODNOSI Z JAVNOSTMI

 

 

Petra Mlakar
Tel.: 04 5780 217
E-naslov: petra.mlakar@tnp.gov.si
   

TEHNIČNO VZDRŽEVANJE IN UPRAVLJANJE Z NEPREMIČNINAMI

 

 

Miha Marolt
Tel.: 04 5780 218
E-naslov: miha.marolt@tnp.gov.si
   

ODDELEK ZA FINANČNE ZADEVE

 

 

Tanja Dijak
Tel.: 04 5780 212
E-naslov: tanja.dijak@tnp.gov.si
   

KADROVSKE ZADEVE

 

 

mag. Špela Stojan
Tel.: 04 5780 227
E-naslov: spela.stojan@tnp.gov.si

   

 

Infocenter Triglavska roža Bled
Ljubljanska cesta 27, 4260 Bled Več o info mestu
Center Triglavskega narodnega parka Bohinj
Stara Fužina 37–38, 4265 Bohinjsko jezero Več o info mestu
Informacijsko izobraževalno središče Triglavskega narodnega parka Dom Trenta
Na Logu v Trenti, 5232 Soča Več o info mestu
Pocarjeva domačija
Zgornja Radovna 25, 4281 Mojstrana Več o info mestu
Info točka Triglavskega narodnega parka Zelena hiša, TIC Kobarid
Trg svobode 16, 5222 Kobarid Več o info mestu
Slovenski planinski muzej
Triglavska cesta 49, 4281 Mojstrana Več o info mestu
Vse o info mestih