Kontakti in uradne ure

Pokličite nas ali nam pišite. Z veseljem vam bomo odgovorili.

kontakt 1360 600

Kontakti

Javni zavod Triglavski narodni park

Ljubljanska cesta 27
4260 BLED
Tel.: +386(0)4 / 578 02 00
Faks: +386(0)4 / 578 02 01
E-pošta: triglavski-narodni-park@tnp.gov.si

Transakcijski račun: 01100-6030254226
Matična številka: 5163846
Davčna številka: SI79422837, smo davčni zavezanec

   

direktor

mag. Janez Rakar

tajništvo

Mateja Repe 
tel.: 04 57 80 200  
faks:  04 57 80 201 
e-naslov: triglavski-narodni-park@tnp.gov.si

 

 

 

Strokovna služba

Vodja službe:
mag. Igor Zakotnik
Tel.: 04 578 02 20
E-naslov: igor.zakotnik@tnp.gov.si

Oddelek za trajnostni razvoj
Vodja oddelka: Davorin Koren
Tel.: 05 389 10 75
E-naslov: davorin.koren@tnp.gov.si

Oddelek za prostor
Vodja oddelka: Aleš Zdešar
Tel.: 04 57 80 238
E-naslov: ales.zdesar@tnp.gov.si

Katja Gregorič
Tel.: 04 57 80 234
E-naslov: katja.gregoric@tnp.gov.si

Oddelek za varstvo narave
Vodja oddelka: Andrej Arih
Tel.: 04 57 80 244
E-naslov: andrej.arih@tnp.gov.si

mag. Tanja Menegalija
Tel.: 04 57 80 225
E-naslov: tanja.menegalija@tnp.gov.si

Področje kulturne dediščine
Tina Komac
Tel.: 04 57 80 203
E-naslov: tina.komac@tnp.gov.si

Kartografija, predkupna pravica
Gregor Vidmar 
E-naslov: gregor.vidmar@tnp.gov.si 

 

Informacijsko izobraževalna služba

Vodja službe:
Majda Odar
Tel.: 04 57 80 245
E-naslov: majda.odar@tnp.gov.si

Promocija in trženje
Mojca Smolej
Tel.: 04 57 80 226
E-naslov: mojca.smolej@tnp.gov.si

Informacijsko središče Dom Trenta
Vodja središča: Marko Pretner
Tel.: 05 388 93 30
E- naslov: marko.pretner@tnp.gov.si

Informacijsko središče Triglavska roža Bled
Ljubljanska cesta 27
4260 Bled 
info.trb@tnp.gov.si
tel.: 04 57 80 205

in

Informacijsko središče TNP Bohinj
Stara Fužina 37-38
4265 Bohinjsko jezero
info.bohinjka@tnp.gov.si
Tel.: 01 200 97 60

Vodja: Ana Marija Kunstelj
Tel.: 04 57 80 235
E- naslov: ana.kunstelj@tnp.gov.si

Naravovarstvena nadzorna služba ter varstvo prostoživečih živali ter upravljanje divjadi v LPN Triglav

Vodja službe:
Sašo Hrovat
Tel.: 04 578 02 19
E-naslov: saso.hrovat@tnp.gov.si

Skupna splošna služba

Vodja službe: 
mag. Špela Stojan
Tel.: 04 578 02 27
E-naslov: spela.stojan@tnp.gov.si

Administrativne in splošne zadeve
Mateja Repe 
Tel.: 04 578 02 00
E-naslov: triglavski-narodni-park@tnp.gov.si

Stiki z javnostmi, informiranje in založništvo
Tel.: 04 578 02 00
E-naslov: triglavski-narodni-park@tnp.gov.si

Tehnično vzdrževanje in upravljanje z nepremičninami
Miha Marolt
Tel.: 04 57 80 218
E-naslov: miha.marolt@tnp.gov.si

Oddelek za finančne zadeve
Tanja Dijak
Tel.: 04 578 02 12
E-naslov: tanja.dijak@tnp.gov.si

Kadrovske zadeve
mag. Špela Stojan
Tel.: 04 578 02 27
E-naslov: spela.stojan@tnp.gov.si

Pravne zadeve
Mitja Kapus
Tel.: 04 578 02 02
E-naslov: mitja.kapus@tnp.gov.si

 

Uradne ure

od 9.00 do 14 .00 od ponedeljka do četrtka in od 9.00 do 13.00 ob petkih oziroma po vnaprejšnjem dogovoru  

na sedežu Javnega zavoda Triglavski narodni park
Ljubljanska cesta 27, 4260 Bled
Tel.: 04 57 80 200
Faks: 04 57 80 201
E-naslov: triglavski-narodni-park@tnp.gov.si